Если наши представления о фотографии совпали и Вы готовы довериться моему вкусу, пожалуйста, расскажите как можно больше о Вас и вашем событии (дата, место, программа, ведущий и другие мелочи).

  По всем возникающим вопросам, а также по вопросам цены и доступности Вашей даты можете звонить мне по телефону +371 22108943 или писать на почту sandrarogozina@gmail.com.


  Также, со мной можно связаться через социальные сети. Ссылки на них Вы найдете внизу страницы, либо можете отослать сообщение прямо сейчас, заполнив форму ниже.
 

   Ja mūsu izpratne par fotogrāfiju sakrita, un Jūs esat gatavi uzticēt man savas kāzu dienas fotografēšanu, lūdzu man izstāstiet par jūsu pasākumu (datums, norises vieta, programma, kāzu vadītājs un citas lietas).

  Ja jums rādās jautājumi, par pakalpojumu cenām un par Jūsu datuma pieejamību, zvaniet man uz mobilo +371 22108943 vai rakstiet uz e-pastu sandrarogozina@gmail.com.

  Tāpat Jūs varat sazināties ar mani caur sociālo tīklu. Norādes uz tiem Jūs atradīsiet manā mājas lapā apakšā, vai arī jūs varat nosūtīt man īsziņu uz e-pastu izmantojot veidlapu.